خانه
تماس با ما
نقشه سایت
11:571391/9/13 دوشنبه
سنگی مدیر آموزش وپرورش خوی : برنا مه ریزی کامل برجذب صد درصدی دانش آموزان باز مانده از تحصیل در شهرستا ن خوی

سنگی مدیر آموزش و پرورش در جمع مدیران مدارس ابتدایی شهرستان خوی که با حضور معاون محترمه آموزش ابتدایی اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجانغربی در سالن دبستان حنانه شهرستان خوی برگزا ر شدا ز برنامه ریزی جذب صدرصدی دانش آموزان باز مانده از تحصیل در ا مسال خبر داد .

به گزا رش روا بط عمو می مدیریت آموزش وپرورش خوی ،  سنگی معاون محترم مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش خوی ضمن  اشاره به اهم برنامه های اجرا شده در آموزش ابتدایی شهرستان خوی  نظیرارتقای سطح کیفی و درصد قبولی مقطع ابتدایی در سال تحصیلی 91-90 با اعلام تغییر ساختار آموزشی به 3-3-6 و افزایش یک پایه جدید در این ساختار ، ازمجریان برنامه ها که موجب شدند  این تغییرات با کم ترین مشکل و به بهترین نحو در منطقه اجرا شود  تقدیر نموده  و از تدوین برنامه هایی جهت اجرا در طول سال تحصیلی و برنامه های در نظر گرفته شده نظیر تأسیس مدارس هیأت امنایی برای سال تحصیلی 93-92 و جذب صد درصدی دانش آموزان باز مانده از تحصیل ,عقد تفاهم نامه مابین کارشناسی آموزش و مدیران محترم مدارس نیز از برنامه های اجراشده ی دیگر این مدیریت  برشمردند .

وی در ادامه به بیان مشکلات و کمبودهای مدارس در راستای هوشمند سازی  پایه ششم و نیاز مدارس استیجاری به فضا ی آموزشی پرداختند.

سرکار خانم حسین پور معاونت محترمه آموزش ابتدایی اداره کل نیز  ضمن اعلام  نرخ ارتقای کیفیت آموزشی این منطقه در مقایسه با میانگین استانی ، از تلاشهای تمامی عواملی که در بهبود این شاخص ها  همکاری نمودند تشکر نمود و در خصوص اجرای دو دوره ابتدایی (طرح 3-3 ) برای سال تحصیلی آینده و نیز اجرای طرح های کرامت و کیفیت بخشی و طرح در محضر قرآن در طول سال تحصیلی توجه بیش از پیش به این موارد  را خواستارشد .

  وی با بیان اینکه آمار دقیق لازمه برنامه ریزی دقیق در هر دستگاه اجرایی می باشد از مدیران محترم واحد های آموزشی خواست نسبت به این مهم بیش از پیش توجه نمایند و از پتانسیل های منطقه در جذب و استفاده حداکثری در جهت پیش برد اهداف آموزشی استفاده نمایند.

در ادامه این جلسه برادر رزم آرا  رئیس گروه گروه های آموزشی استان نیز در مورد طرح های جابر بن حیان  و رویکرد ارزشیابی در  سیستم توصیفی و کیفی و مدیریت برنامه ریزی و آموزشی و انواع مدیریت در آموزش نکاتی را بیان نمودند. در پایان جلسه سرکار خانم حسین پور به سوالات و پیشنهادات مدیران پاسخ دادند. 
امتیاز دهی
 
 

بیشتر
نسخه قابل چاپ
يكشنبه 12 بهمن 1393   03:47:07
اوقات شرعی
True
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (meduguest)


Powered By Sigma ITID.