پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: TpRySfXR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۱:۴۵:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۹

آیین تجلیل از نیکوکاران و خیرین حوزه آموزش و پرورش استثنایی میاندوآب برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش میاندوآب در این آیین گفت: ایثار و اخلاص معلمان مراکز استثنایی بزرگ ترین سرمایه ما برای خدمات رسانی به این قشر از دانش اموزان است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، آیین سپاس از نیکوکاران و خیرین حوزه آموزش و پرورش استثنایی  میاندوآب،  با حضور مدیریت آموزش و پرورش میاندوآب، معاونت آموزش ابتدایی، مدیریت و کارکنان مرکز استثنایی دکتر خزایلی، راهبران آموزشی و تربیتی، نماینده مجمع خیرین مدرسه ساز، جمعی از خیرین و اولیا دانش آموزان برگزار شد.

«جلال پور میرزا» مدیر آموزش و پرورش میاندوآب، ضمن تکریم  مدعوین حاضر در آیین  سپاس از نیکوکاران و خیرین حوزه آموزش و پرورش استثنایی  میاندوآب، با اشاره به لزوم توجه ویژه و اساسی به دانش آموزان دارای نیازهای ویژه، در زمینه آموزش و پرورش استثنایی و تاکید بر این موضوع که، معلولیت محدودیت نیست؛ گفت : نیاز جامعه امروز ما در این حوزه و حوزه های دیگر گذر از شعار زدگی و عملیاتی نمودن و اقدام کردن است.

وی ضمن تجلیل از تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت در حوزه آموزش استثنایی و اهدا لوح تقدیر کتبی افزود : ایثار و اخلاص معلمان مراکز استثنایی بزرگ ترین سرمایه ما برای خدمات رسانی به این قشر از دانش اموزان است.

گفتنی است مدیرآموزش و پرورش میاندوآب علاوه بر اعطای کمک مالی و اختصاص اعتبار ویژه اداری، به همراه کارشناسان و عوامل اجرایی حوزه معاونت آموزش ابتدایی و راهبران آموزشی با اهدای وجه نقد در این عمل خیرخواهانه عام المنفعه مشارکت نمود.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه