پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: Um8IvebB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۱۴:۲۷:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۳

برگزاری مراسم نمادین سفره هفت سین در شهرستان شاهین دژبرگزاری مراسم نمادین سفره هفت سین در شهرستان شاهین دژ

مراسم سفره هفت سین در آخرین چهارشنبه سال با حضور مدیر آموزش و پرورش و معاونت آموزشی و نوآوری شهرستان شاهین دژ در آموزشگاه بوعلی سینا برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «سیاوش اسعدی» دربازدید از این مراسم اظهار کرد: دوره کودکی به عنوان دوره ای از رشد و نمو آدمی بسیار مهم و اساسی است و برنامه تربیتی مخصوصی دارد. الهام از طبیعت و نگریستن به نعمتهای خالق یکتا ، عبرت و پندگیری از تغییرات طبیعت یکی از بهترین منابع آموزشی در تربیت کودکان است و بهترین آموزش و پرورش مستلزم فراهم آوردن محیطی است که حس کنجکاوی کودک را تحریک نموده ، فعالیت او را فراهم کند، و سطح آمادگی او برای یادگیری سازگار باشد.

وی خاطر نشان کرد: کودک در یک محیط آزاد با الهام از طبیعت چیزهای زیادی یاد میگیرد؛ محیطی که در آن آزادانه دست به انتخاب می زند و با نظاره بر طبیعت قدرت خالق یکتا را درک می نماید.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه