پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: Tl4bTT0n      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ ۰۹:۰۵:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۵

اقلام اهدایی طرح اسکان موقت فرهنگیان به 17 منطقه آموزش و پرورش استان ارسال شد

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: به همت اداره تعاون اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی، کاروان اقلام اهدایی طرح اسکان موقت فرهنگیان به 17 منطقه آموزش و پرورش استان ارسال شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «فریدون سیدمصطفوی» با تبریک پیشاپیش سال جدید به شهروندان افزود: آموزش و پرورش استان سالهاست در تعطیلات عید نوروز میزبان همکاران و معلمان بوده و امسال هم این روند تدوم خواهد داشت.

وی اظهار کرد: امسال یکهزار کلاس درس در 100 مدرسه و در 17 شهرستان آماده میزبانی از فرهنگیان است.

سید مصطفوی بیان کرد: برای اینکه تجهیزات جدید و کافی در اختیار معلمان باشد امسال دو میلیاردو 500 هزار ریال از محل اعتبارات ملی و استانی به تجهیز مدارس اختصاص یافته است.

وی بیان کرد:این اقلام شامل 100 دستگاه یخچال 100 دستگاه تلویزیون 240 تخته فرش و حدود پنج هزار و 500 تخته پتو بیش از یکهزار و 800 عدد بالش است.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایحان غربی اضافه کرد: تجهیزان سالهای گذشته نیز نظافت و پاکسازی شده تا در اختیار همکاران عزیز قرار گیرد.

وی اظهار کرد: بهترین مدارس و مدارس جدید الاحداث در اختیار همکاران قرار می گیرد و اولویت با مدارس شبانه روزی باشگاههای فرهنگیان و خانه های معلم است که قبلا همکاران به صورت اینترنتی برای رزرو ثبت نام کردند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه