پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: cTvAdOQg      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸ ۱۴:۲۹:۲۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۳

بازدید مدیرکل آموزش و پرورش استان از فضاهای آموزشی مناطق سیل زده

مدیرکل آموزش و پرورش استان با حضور در مناطق سیل زده سیلوانا و محمدیار وضعیت فضاهای آموزشی در این مناطق را بررسی کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان با همراهی مدیرکل تعمیر، تجهیز و نوسازی مدارس استان ضمن حضور در مناطق سیل زده سیلوانا و محمدیار، وضعیت فضاهای آموزشی این مناطق پس از حادثه سیل اخیر را بررسی کرد.

«فریدون سیدمصطفوی» در این بازدید با ابراز تاسف از درگذشت تعدادی از هموطنان در این حادثه اظهار کرد: باید با تامین اعتبارات لازم، زمینه بازسازی فضاهای آموزشی آسیب دیده فراهم شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه خوشبختانه به فضاهای آموزشی منطقه سیلوانا آسیب جدی وارد نشده است؛ افزود: دانش آموزان برای حضور در کلاسهای درس مشکل خاصی ندارند.

این مقام مسئول در بازدید از فضاهای آموزشی منطقه محمدیار نیز بر تسریع در روند رسیدگی به مشکلات فضاهای آموزشی آسیب دیده تاکید کرد.

همچنین در این بازدید، مدیرکل آموزش و پرورش استان با حضور در کلاسهای درس، ضمن گفتگو با معلمان و دانش آموزان وضعیت کمی و کیفی برنامه های آموزشی این مناطق را بررسی کرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه