پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: OcOJEJEV      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۴:۱۸:۳۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۹

فرهنگ سازی برای برگزاری کنگره سرداران و 12 هزار شهید استان انجام می شود

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: فرهنگ سازی و تبیین اهداف برگزاری کنگره سرداران و 12 هزار شهید استان از وظایف کمیته فرهنگ و آموزش است که در این راستا اقدامات عملی آغاز شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «فریدون سیدمصطفوی» روز سه شنبه در سومین جلسه هماهنگی کمیته فرهنگ و آموزش کنگره سرداران و 12 هزار شهید استان آذربایجان غربی گفت: در 24 منطقه آموزش و پرورش همایشهایی جهت پیش آمادگی و فرهنگ سازی برای برگزاری کنگره سرداران و شهدای استان برگزار می شود.

وی بیان کرد: همایش شهدای فرهنگی، شهدای دانش آموز و شهدای دانشجو تا قبل از برگزاری کنگره شهدای استان در همین راستا برگزار خواهد شد.

سیدمصطفوی اضافه کرد: سعی می شود شهروندان استان به ویژه نسل کودک و نوجوان دانش آموز با شهدا و ایثارگری های شهدای استان آشنا شوند.

وی با بیان اینکه برای شهید هر مدرسه در استان تندیسی تهیه می شود بیان کرد: این تندیسها همزمان با کنگره در سطح مدارس استان رونمایی خواهد شد.

سیدمصطفوی بیان کرد: نشست یک روزه ای با وزیر آموزش وپرورش ، معاونان و فرماندهان سپاه و مسوولان ارشد نظام نیز در راستای اهداف کنگره در استان برگزار می شود .

وی اضافه کرد: اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی نیز در این کنگره مشارکت می کند و تمامی مدارس جدید الاحداث استان همزمان با برگزاری کنگره و به نام شهدا افتتاح می شوند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در این نشست بر عضویت کانون پرورش فکری در این کمیته به عنوان بخشی خلاق و عضویت دانشگاه فرهنگیان در کمیته فرهنگ و آموزش به علت تاثیر گذاری دانشجویان این دانشگاه در تربیت نسل آینده مهم عنوان کرد.

کنگره سرداران و 12 هزار شهید ذربایجان غربی در آبانماه در ارومیه برگزار می شود.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه