پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: G9mhNSO2      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ۱۳:۲۷:۵۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۵
مجرد در آئین تجلیل از خیرین ناحیه 2 ارومیه:

تعاون ،همیاری و کمک به هم نوع جزو پایه های دین و فرهنگ ما هستند

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه گفت: کمک به هم نوع زینت بخش دین مبین اسلام است و تعاون و همیاری از پایه های دین و فرهنگ ما هستند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، محمد مجرد قره باغ پیش از ظهر امروز در آئین هم اندیشی و تجلیل از خیرین و نیکوکاران مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه با عرض تسلیت بمناسبت درگذشت  تعدادی از هم وطنان در حادثه سیل روزهای اخیر در استان های غربی و شمالی غربی و ابراز هم دردی با خانواده های حادثه دیده، از همکاریها و تلاش های خیرین این مدیریت تقدیر و تشکر کرد و اظهارداشت: بی شک جبران اقدامات صورت گرفته توسط خیرین کاری بس دشوار است اما نتیجه این فعالیت ها و حرکات های خیرخواهانه در دنیا و آخرت خیرین مشهود خواهد بود.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه با بیان اینکه نیکوکاران و خیرین در دنیا و آخرت از جایگاه ویژه ای برخودار هستند، افزود: اینکه این عزیزان بی منت و بی هیچ چشم داشتی در بخش های مختلف خصوصا با آموزش و پرورش همکاری می کنند جای تقدیر و تشکر ویژه ای دارد.

وی به حوزه های مختلف فعالیت های خیرین در بخش های گوناگون اشاره و خاطرنشان کرد: مدرسه سازی و خیری در حوزه تعلیم و تربیت اقدامی بسیار ماندگار و لذت بخش است که خوشبختانه امروز شاهد این هستیم که میزان این گونه همکاریهای خیرخواهانه روند رو به رشدی برخود گرفته است.

مجرد کمبود فضای آموزشی را مهم ترین مشکل آموزش و پرورش خصوصا مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه عنوان کرد و گفت: امیدواریم در آینده شاهد همکاری و مشارکت بیش از پیش خیرین محترم در امر مدرسه سازی خصوصا در مناطق حاشیه شهر باشیم.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه