پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: BLe9riJB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۰۸:۳۳:۲۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۲

نور و روشنایی قرآن راهنمای زندگی دانش آموزان است

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: نور و روشنایی قرآن راهنمای زندگی دانش آموزان قرآنی است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «توحید اصغرزاده» در مراسم افتتاحیه مرحله استانی سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن ، عترت ، نماز دانش آموزان دختر، اظهار داشت: قرآن باعث ایجاد بینشی عمیق در دانش آموزان شده و نور و روشنایی آن راهنمای زندگی دانش آموزان قرآنی است.

وی با بیان این مطلب که هرکس به شکلی به قرآن مراجعه می کند، افزود:  یکی از ویژگی دانش آموزان قرآنی این است ک هاز ذهن های قرآنیشان افکار منفی را به واسطه پرداختن به آیات دور می کنند.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به آیات قرآن، خاطر نشان کرد:  یاد الهی می تواند سیاهی درون انسان را از وجودش برکند و او را سفیدی و روشنایی درون کند.

اصغرزاده تاکید کرد: باید دانش آموزان قرآنی را در تمام مراحل زندگی با انرژی و متبسم ببینیم، چون این دانش آموزان اسوه هایی در امور اجتماعی، اخلاقی ، درسی و زندگی برای سایر دانش آموزان هستند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه