پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: aPCJ2oF0      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۰۹:۴۱:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۹

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پلدشت در سال 96 برگزار شد

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان پلدشت در سال ۹۶ به ریاست فرماندار پلدشت در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست «اکبر عبداله نژاد» فرماندار و «مجتبی طالبی» مدیر آموزش و پرورش و «سیدتقی حسن زاده» شهردار و سایر اعضا جهت بررسی مسائل حوزه آموزشی و پرورشی شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه عبداله نژاد فرماندار و رئیس شورای اموزش و پرورش پلدشت تعامل و همفکری را زمینه رشد و تعالی جامعه عنوان کرد و گفت: آموزش و پرورش زیربنای توسعه کشور است و نیاز است جلسات به صورت منظم، منسجم و مصوبات به طور دقیق پیگیری و در جلسه گزارش داده شود و از نظر و پیشنهاد عزیزان صاحب نظر این حوزه استفاده شود تا شاهد رشد و شکوفایی در این بخش باشیم.

عبداله نژاد در ادامه به موضوع انتخابات اشاره کرد و گفت : باید زمینه مشارکت با شکوه وحداکثری مردم در انتخابات را فراهم نموده تا شاهد رشد و بالندگی میهن عزیزمان باشیم.

در ادامه مجتبی طالبی مدیر آموزش و پرورش پلدشت ضمن خیر مقدم به اعضای جلسه ، گزارشی از روند اجرای مصوبات شورای آموزش و پرورش را ارائه داد و گفت : شوراهای آموزش و پرورش تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت است وظرفیت تعلیم و تربیت هر منطقه نشان دهنده توسعه آن شهرستان است.

طالبی با اشاره به در پیش بودن هفته بزرگداشت مقام معلم ضمن قدردانی از زحمات معلمان سراسر ایران اسلامی بویژه معلمان شهرستان ، گزارشی از برنامه های هفته بزرگداشت مقام معلم را ارائه داد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه