پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: oRTk7eRS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۰۹:۴۲:۲۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۱

نشست هم اندیشی دبیران معارف اسلامی با امام جمعه شهرستان چایپاره برگزارشد

به منظور بحث و تبادل نظر در مورد مسائل دینی وشرعی، نشست هم اندیشی دبیران معارف اسلامی با حضور امام جمعه و مدیرآموزش وپرورش شهرستان چایپاره برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، در این جلسه صمیمی که با حضور 30نفراز دبیران معارف اسلامی ودینی وعربی در سالن جلسات این مدیریت ترتیب یافت،حجت الاسلام " رسول جمشیدی" امام جمعه این شهرستان ضمن ابرازخرسندی از حضور در جمع فرهنگیان این شهرستان،توجه به مسائل اعتقادی و دینی دانش آموزان وترغیب آنان به فراگیری مسائل دینی وقرآنی را در جلوگیری از بسیاری از انحرافات مهم ارزیابی وبرنقش و جایگاه فرهنگیان به ویژه معلمان معارف اسلامی در تعمیق باورهای دینی دانش آموزان تاکیدکرد.

"محمودشرفی" مدیرآموزش وپرورش این شهرستان نیز دراین جلسه با تقدیروتشکر ازحضور صمیمی امام جمعه محترم این شهرستان درجمع فرهنگیان وعنایت وی به مسائل آموزشی وپرورشی وتربیتی ،برپایی اینگونه جلسات را درارتقای سطح توانمندی فرهنگیان معارف اسلامی وقرآنی منطقه وپیشبرد اهداف تعلیم وتربیت بسیار مهم دانست .

در ادامه این جلسه تعدادی از دبیران معارف اسلامی درمورد مسائل دینی و قرآنی پرسشهای خود را مطرح کردند که پاسخ لازم از سوی امام جمعه ومدیرآموزش وپرورش ارائه شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه