پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: QNdpq1v5      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۰۹:۵۷:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۶

ترویج، توسعه و تعمیق حجاب و عفاف وظیفه تمامی دستگاه های فرهنگی است

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بوکان، ترویج، توسعه و تعمیق حجاب و عفاف را وظیفه تمامی دستگاه های فرهنگی دانست.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، اولین جلسه کمیته عفاف وحجاب در سال 96 با حضور رحمانی مدیر آموزش وپرورش شهرستان بوکان برگزارشد .

«فاطمه خلیلی» دبیر کمیته حجاب وعفاف شهرستان بوکان در ابتدای جلسه طی سخنانی ضمن تبریم فرار رسیدن هفته شامخ معلم گزارشی از وضعیت حجاب وعفاف در در مدارس دخترانه این شهرستان ارائه داد  واقدام انجام گرفته رکمیته حجاب وعفاف را تشریح نمود .

احمد رحمانی، مدیر آموزش وپرورش بوکان نیز در ادامه ضمن تبریک هفته سلامت وفرار رسیدن هفته شامخ معلم  وقدر دانی از تلاشهای خداپسندانه وشبانه روزی اعضای کمیته حجاب وعفاف اظهار داشت : حجاب وعفاف زن  را زیبنده ترین  زینت زنان  ویکی از بنیادی ترین مسائل جامعه می باشد .

وی افزود: عفاف و حجاب دو مقوله مهم است که در دین مبین اسلام و توسط بزرگان به انجام و اجرای آنها تأکید و اصرار شده و در بستر عفاف و حجاب و امر به معروف و نهی از منکر است که سلامت اجتماعی و فرهنگی جامعه تأمین می شود.

مدیر آموزش وپرورش بوکان در ادامه  ترویج، توسعه و تعمیق حجاب و عفاف را وظیفه تمامی دستگاه ها فرهنگی دانست و در ادامه گفت: حجاب و عفاف مانند گوهری است که ارزشش به واسطه قرارداشتن در درون صدف حفظ می شود و باید این پاکدامنی در رفتار، نگاه و کلام افراد نیز دیده شود.

در ادامه پس از اظهار نظر وابراز دیدگاههای اعضای حاضر در جلسه مواردی به عنوان  مصوبات اولین جلسه حجاب وعفاف آموزش وپرورش شهرستان بوکان در سال 96 به تصویب رسید.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه