پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: U82vWCXu      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ ۱۰:۱۸:۲۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۴

برگزاری آزمون های بنیاد علوی در مدارس متوسطه ی دوره دوم چالدران

آخرین دوره ی آزمون بنیاد علوی درپایه های سوم وچهارم (پیش دانشگاهی) با شرکت 407 نفر از دانش آموزان در شهرستان چالدران برگزارشد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، آخرین دوره ی آزمون بنیاد علوی درپایه های سوم وچهارم(پیش دانشگاهی) در رشته های علوم انسانی وعلوم تجربی وریاضی وفیزیک با شرکت 407 نفر از دانش آموزان دردبیرستانهای دوره دوم متوسطه شهرستان چالدران برگزارشد.

جعفر قلیزاده رئیس آموزش و پرورش چالدران و آقازاده معاون آموزشی با حضور در حوزه های امتحانی از نحوه برگزاری آزمون ها بازدید به عمل آوردند وبه برگزاری به موقع و مطلوب آزمون های پیشرفت تحصیلی بنیاد علوی تأکید کردند.

قلیزاده در حاشیه ی این بازدید ها گفت: برگزاری چنین آزمون هایی علاوه بر رفع استرس دانش آموزان، موجب ایجاد علاقه و انگیزه و همچنین معیاری برای سنجش توانایی یادگیری دانش آموزان می باشد.اجرای به موقع این کار باعث می شود تا دانش آموزان ضمن شناسایی نقاط قوت و ضعف خود برای کنکور سراسری آماده شده و با اعتماد به نفس بالایی در این آزمون شرکت نمایند.

گفتنی است بنیادعلوی باهدف حمایت از دانش آموزان مستعدمناطق محروم با استفاده از نرم افزار ها واهدای کتب آموزشی وبرگزاری آزمونهای استاندارد، زمینه توسعه آموزشی را درمناطق محروم فراهم می کند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه