پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: dUwE4wEI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۱۴:۲۸:۰۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۰

مدارس متوسطه دختران نقده ، مقام اول استانی جشنواره بازی های بومی محلی را کسب کردند

مدارس متوسطه دوره اول ثنایی دختران روستای بیگم قلعه و متوسطه دوره دوم فاطمه زهرا محمدیار موفق به کسب مقامهای اول و دوم مسابقات بومی ومحلی استان شدند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش وپرورش استان، اسکندر شریف پور، کارشناس امورعشایری شهرستان نقده،با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم، با اعلام این خبر گفت: در راستای اجرای تفاهم نامه آموزشی و پرورشی مدارس عشایری جشنواره بازی های بومی محلی مرحله استانی در مورخه های 10 و 11 اردیبهشت طی دو روز در سالن شهید رجایی ارومیه با شرکت مناطق 13 گانه عشایری و با حضور معاون آموزش ابتدایی مدیر کل و کارشناسان مربوطه و همچنین رئیس اداره عشایری استان و جمعی از مدعیان برگزار گردید که در بخش دختران مدارس متوسطه دوره اول ثنایی بیگم قلعه و متوسطه دوره دوم فاطمه زهرا محمدیاربه ترتیب موفق به کسب مقامهای اول و دوم در این بازی ها شدند.

شریف پور افزود:  چمچه خاتون و هفت سنگ بازی هایی  بودندکه دانش آموزان منطقه اجرا و در آنها مقام اول و دوم استانی را کسب نموده و موفق به دریافت حکم قهرمانی و کاپ از طرف مسئولین استانی شدند.

کارشناس امور عشایری نقده بیان کرد: این موفقیت حاصل تلاش شبانه روزی تمامی دست اندرکاران  بوده و هدف از اجرای بازی های بومی محلی، یادآوری سنت های دیرینه منطقه و ایجاد روحیه شور و نشاط و تعاون در بین دانش آموزان می باشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه