پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: Sp57Prnn      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۰۹:۵۱:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۶۵

بازدید معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان از امتحانات دوره انتقال شهرستان اشنویه

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان از حوزه های امتحانات دوره انتقال شهرستان اشنویه بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان به همراه مدیر آموزش و پرورش ،رئیس سواد آموزی ،کارشناس مسئول سواد آموزی از حوزه های امتحانات دوره انتقال شهرستان اشنویه بازدید کرد.

«محمدرضا نجفی» معاون سواد آموزی آموزش و پرورش استان در این بازدید ضمن تقدیر از زحمات آموزش دهندگان و سواد آموزان گفت: شما برای ریشه کنی بی سوادی در استان تلاش می کنید.

این مقام مسئول در خصوص نحوه جذب، تشکیل کلاس، برگزاری امتحانات و مسائل و مشکلات مربوط به کار سوادآموزی در منطقه با آموزش دهندگان گفتگو کرد.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان در جلسه تودیع و معارفه رئیس سواد آموزی شهرستان اشنویه نیز اظهار کرد: باید با تلاش مستمر در جذب و آموزش افراد بی سواد جزو استانها ی پیشرو در سطح کشور باشیم چراکه مسئله مهم و مورد توجه مسئولین آموزش و پرورش استان سواد آموزی است.

وی افزود: اشنویه جزو سه شهر اول استان در درصد بالای باسوادی است.

در این مراسم از زحمات «توفیق غلامی» تقدیر و «محمد حسن پور» به عنوان رئیس سوادآموزی اشنویه معرفی شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه