پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: vIdUQtO3      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۴:۰۱:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۶
صمدی:

استفاده از شیوه های جدید برای تامین هزینه های جاری از اثربخشی بالایی برخوردار است

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: استفاده از شیوه های جدید درآمد زایی برای تامین هزینه های جاری بسیار موثر است و باید از تمامی ظرفیتهای موجود رد این زمینه استفاده شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، بهرام صمدی روز دوشنبه در جلسه مسوولان تدارکات و پشتیبانی مناطق 24 گانه آموزش و پرورش آذربایجان غربی در ارومیه افزود: پرداخت کامل مطالبات فرهنگیان بازنشسته استان در ابتدای سال، نوید سالی مطلوب از لحاظ مالی را می دهد.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش استان بیان کرد: عدالت در توزیع امکانات و تجهیزات در ادارات آموزش و پرورش، رضایت کارکنان را در پی دارد.

صمدی با اشاره به موضوع حرفه آموزی اشتغال و آموزش دانش آموزان در رشته های مختلف اظهار کرد: استفاده از ظرفیت تبصره 75 هنرستانها برای تولید و تعمیر تجهیزات مورد نیاز ادارات و مدارس مورد تاکید مدیرکل آموزش و پرورش استان می باشد.

وی با بیان اینکه حفظ و نگهداری مطلوب اموال دولت به عنوان بیت المال از ضروریات است ادامه داد: بیمه ساختمانها و ابنیه آموزش و پرورش در سراسر استان یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک جهت ثبت سیستمی آمار و اطلاعات اموال باید مورد توجه قرار گیرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه