پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: xRkoRHLp      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۴:۱۱:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۹
سیدمصطفوی:

تولید در هنرستانها منجر به پویایی و اعتماد به نفس در هنرآموزان خواهد شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: تولید و درآمد زایی در هنرستانها منجر به پویایی و اعتماد به نفس در هنرآموزان خواهد شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان با همراهی معاونین خود، ضمن بازدید از هنرستان استثنائی طراوت ناحیه یک ارومیه، نسبت به  تجهیز و رفع مشکلات این هنرستان قول مساعد داد.

«فریدون سیدمصطفوی» مدیرکل آموزش و پرورش استان در این بازدید اظهار کرد: باید هنرآموزان از منفعت مالی تولیدات هنرستانها ذی نفع باشند تا منجر به تشویق و ایجاد اعتماد به نفس در آنها شود.

وی با بیان اینکه مدیریت صحیح در تجهیز هنرستانهای استان را وظیفه خود می دانیم؛ خاطر نشان کرد: جابه جایی برخی تجهیزات در بین هنرستانها جهت رفع کمبود ها امری راهگشاست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: وظیفه ما تامین تجهیزات مورد نیاز هنر اموزان می باشد تا آنها با خیال راحت در مسیر فن آموزی قدم بردارند.

گفتنی است رشته های مهارتی دوخت حوله نوزاد و سرویس آشپزخانه در این هنرستان فعال می باشد.

همچنین مدیرکل و معاونین آموزش و پرورش استان از نمایشگاه عکس هنرآموزان هنرستان ایران زمین در مجتمع فرهنگی هنری ارومیه بازدید کردند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه