پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: KOTFqEi7      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ ۱۴:۲۹:۴۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۶

انتخابهای زندگی باید هدایت گر افراد به سوی مسیر الهی باشند

معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: حضور در انتخابات برای دانش آموزان به معنای بلوغ سیاسی است و باید انتخابها افراد را به مسیر الهی نزدیک کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «قدرت اله قاسمی» روز دوشنبه در همايش سلسله برنامه هاي فصل شكفتن "اولين انتخاب سرنوشت ساز من"  در دبيرستان و پيش دانشگاهي فاطميه در مديريت آموزش و پرورش ناحيه يك اروميه افزود: انسان بهترين مخلوق خداوند است پس بايد انتخاب هاي بهترين نيز داشته باشد، انتخابهای بهترین انسان را به سوی کمال رهنمون می کند.

وی با بیان اینکه افق زندگی جامعه انسانی بر اساس انتخاب صورت می گیرد بیان کرد: زندگي اجتماعي با حضور عرصه انتخابات وارد مرحله جديدي مي شود.

معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: انتخابات راه مرسوم مدنی برای توزیع قدرت در کشور است و با حضور حداكثري اقتدار ملت و كشور ايران را به جهانيان نشان خواهيم داد.

وی با اشاره به اینکه همواره بايد اخلاق انتخاباتي را رعايت كرد افزود: حضور فراگیر در پای صندوقهای رای یک اصل است که نباید فراموش شود.

قاسمی اظهار کرد: به هر میزان در انتخابات حضور شایسته داشته باشیم به همن میزان در دیپلماسی از قدرت چانه زنی بیشتری برخوردا خواهیم بود.

معاون پرورشی و فرهنگی استان همچنین در مراسم مشابهی در دبیرستان الزهرا حضور یافت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه