پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: b5eJtwn1      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۱۴:۱۵:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۳

ارزیابان وزارتی عملکرد معاونت تربیت بدنی و سلامت استان را بررسی کردند

معاون تربیت بدنی و سلامت استان در دیدار با ارزیابان وزارتی گفت : بحث ارزیابی عملکرد یکی از ایتم های ضروری حوزه مدیریت است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان، اکیپ ارزیابی عملکرد معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش به منظور ارزیابی فعالیت های معاونت تربیت بدنی و سلامت استان آذربایجان غربی در اداره کل آموزش و پرورش استان حضور یافت.

ولی حسینی، معاون تربیت بدنی وسلامت استان در جلسه اکیپ ارزیابی عملکرد معاو نت تربیت بدنی و سلامت وزارت ضمن تقدیر از فعالیت های  سه روزه این گروه و بازدید از مناطق و شهرستانها منتخب استان بیان کرد : بحث ارزیابی عملکرد یکی از ایتم های  ضروری حوزه مدیریت بوده و باید به آن اعتقاد راسخ داشته باشیم و آنرا به سطوح پایین مدیریتی انتقال دهیم تا بتوانیم شاهد آسیب شناسی  برنامه ها و پیشرفت در آنها باشیم .

 معاون تربیت بدنی و سلامت استان اظهار کرد : در حوزه تربیت بدنی و سلامت با مشکل کمبود نیروی انسانی در استان مواجه هستیم و با مساعدت مدیر کل محترم و معاونین ایشان تاکنون به نوعی توانستیم آنرا در کوتاه مدت حل کرده  و در آینده باید به این مورد توجه بیشتری داشته باشیم .

ایلیاتی مسئول اکیپ ارزیابی عملکرد معاو نت تربیت بدنی و سلامت وزارت  نیز ضمن تقدیر از فعالین حوزه تربیت بدنی و سلامت استان گفت : از نظر ارزیابی عملکرد معاو نت تربیت بدنی و سلامت استان آذربایجان غربی در سه حوزه «تربیت بدنی ، سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی »  در حد عالی هستند .

 وی بیان کرد : باید مدیران مدارس نسبت به درس تربیت بدنی حساس شده و از اهتمام ویژه ای در این خصوص داشته و اطلاعات کافی نسبت به درس تربیت بدنی را از طریق شرکت در دوره های و جلسات  آموزشی بدست آورند

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه