پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: LupW7HIa      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۰:۰۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۳۲

پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش استان بمناسبت روز روابط عمومی

مدیرکل آموزش و پرورش استان با صدور پیامی بمناسبت روز روابط عمومی، این روز را به تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، متن پیام «فریدون سیدمصطفوی» بدین شرح است:

امروزه روابط عمومی و توسعه آن برای ترویج فرهنگ ارتباطات و گسترش فن‌آوری اطلاعات در جامعه ضروری و  به عنوان يك سامانه مشورتي و مديريتي در سياست گذاري و هدايت سازمانها جايگاه ويژه‌اي دارد.

روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر و گسترش دهنده ژرفای معنای عمیق انسانی است.

بی شک گردانندگان این حوزه، با به کارگیری هنر، مهارت و دانش، فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع و وثیق و ارتباطات صمیمانه و اثر بخش که پایه ی حرکت و رشد در جامعه بوده فراهم می نمایند و خالصانه در اعتلا و ارتقای فرهنگ مدنی تلاش می ورزند؛ لذا برخود وظیفه می دانم به مناسبت فرارسیدن  27 اردیبهشت‌، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی دست‌ اندرکاران عرصه ارتباطات که منشاء آثار و برکات فراوانی در حوزه اطلاع‌ رسانی می باشند، تبریک عرض نمایم؛ امیدوارم این مناسبت، زمینه‌ای برای توسعه و ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها در سطح استانی باشد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه