پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: Pe5rXcXr      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۱۴:۳۰:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۹

بازدید رئیس اداره سواد آموزی استان از حوزه امتحانی دوره انتقال شهرستان سلماس

رئیس اداره سواد آموزی استان به همراه مدیر آموزش و پرورش سلماس ، رئیس اداره سواد آموزی و کارشناسان مربوطه از حوزه امتحانی دوره انتقال (تجدیدی) سواد آموزی واقع در آموزشگاه شهید داهیم این شهرستان بازدید کرد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، عزت اله  فهمی، رئیس اداره سواد آموزی استان  در حاشیه این بازدید از روند برگزاری امتحان دوره انتقال (تجدیدی)سواد آموزی ابراز رضایت و از عوامل برگزارکننده آزمون تقدیر و تشکر نمود .

 فهمی اظهار کرد : مهم ترین مسأله در ارزشیابی و سنجش پایانی برگزاری سالم امتحانات و تصحیح درست اوراق امتحانی می باشد ازینروست که می بایست مبنای همه فعالیت ها و تصمیمات؛مقرارات و  دستورالعمل ها باشد.

وی با بیان راه كارهای لازم جهت هر چه بهتر برگزار شدن این آزمون ها و تاكید بر رعایت دستورالعمل های ابلاغی، بر همت و تلاش مسئولین امر در این زمینه تاکید کرد.

رئیس اداره سواد آموزی استان در بازدید از چند حوزه امتحانی دوره‌های مختلف سواد آموزی شهرستان سلماس بیان کرد: تلاش‌های گسترده‌ای در راستای بهبود وضعیت سوادآموزی درسلماس صورت گرفته است.

 مدیر آموزش و پرورش سلماس گفت : توجه به سواد آموزی و رفع مشکلات آموزش دهندگان از مهمترین اهداف آموزش و پرورش سلماس است .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه