پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: orn0ZhTT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ ۱۱:۳۶:۱۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۲

پویایی روابط عمومی ها الزامیست

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تخصص، تعلق خاطر به سازمان و کار، داشتن ارتباط خوب و سازنده از جمله خصوصیات یک روابط عمومی فعال و موفق است که موجب پویایی روابط عمومی ها می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اموزش و پرورش استان، فریدون سیدمصطفوی، در دیدار با کارکنان روابط عمومی اداره کل و نواحی یک و 2 ارومیه به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات افزود: هم اکنون که فضای جامعه متفاوت است روابط عمومی ها وظایف خاص خود را دارند .

وی با اشاره به ویژگیهای روابط عمومی ها بیان کرد: روابط عمومی باید حساسیت ها و موقعیتها را درک کرده و برای سازمان خود حرمت قائل شود.

سید مصطفوی اظهار کرد: هم اکنون مدرک گرایی یک مکافات و معضل جدی در جامعه شده است و افرادی که در زمینه روابط عمومی تحصیل کرده اند باید دارای تخصص و ایده های نو در این زمینه باشند.

وی بیان کرد: داشتن ارتباط بهینه درون و برون سازمانی نیز از خصوصیات یک روابط عمومی فعال و پویاست.

سید مصطفوی اظهار کرد: مدیران قادر به رفع نقاط ضعف سازمان در بخشها و معاونتهای مختلف هستند اما در صورت ضعف روابط عمومی و اطلاع رسانی حتما به مشکل برخورد می کند.

وی با اشاره به پرهیز از سیاسی کاری در آموزش و پرورش اظهار کرد: اخلاق مداری مهمترین مساله مطرح و قابل توجه در این نهاد است وسیاسی کاری جایی در این نهاد ندارد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه