پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: T8W8rSgB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۲:۵۶:۴۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۷

سومین جلسه شورای آموزش وپرورش اشنویه در سال96 برگزار شد

با حضور فرماندار و مدیرآموزش وپرورش، سومین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان اشنویه در سال 96 برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، در جلسه شورای آموزش و پرورش که در اتاق جلسات این مدیریت   ترتیب یافت "اسعدخضری" فرماندار و رئیس شورای آموزش وپرورش این شهرستان از حضور فعال اعضا در جلسات شورای آموزش و پرورش  تقدیر کرد.

وی اظهار کرد: تلاش همه برای بالا بردن کیفیت آموزش است که برای بالا بردن بهبود کیفیت آموزشی در مقطع متوسطه دوم لازم و احتیاج منطقه است که مدارس تک شیفته اداره شوند.

این مقام مسوول خاطر نشان کرد: لازم است آموزش و پرورش در راستای ساماندهی فضاهای موجود جهت بهره مندی دانش آموزان از فضاهای کیفی مناسب برنامه ریزی های دقیق انجام داده و اجرایی نماید.

"شیرین جهانگیری" مدیر آموزش وپرورش اشنویه نیزدراین جلسه به تشریح دستورکار سومین جلسه شورای آموزش وپرورش این شهرستان در موردمصوبات جلسه کمیته برنامه ریزی و در خصوص رایگان بودن پروانه ساختمان آموزش و پرورش پرداخت و از حمایتها وعنایت فرماندارمحترم دررفع تنگناهای آموزش وپرورش تقدیرنمود.

در ادامه جلسه "لقمان عبداله زاده "معاون آموزشی شهرستان اشنویه نیزبه تشریح اهم اقدامات حوزه مسئولیت خود در مورد ادغام دو مدرسه در متوسطه دوم با توجه به نرم کلاسی و تعدا دانش آموزان و اثر بخشی در بالابردن کیفیت آموزشی در سطح منطقه پرداخت.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه