پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: cNSJ1whO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۱۲:۵۸:۳۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۴۵

جلسه کارگروه نظارت بر فرایند ثبت نام دانش آموزان آذربایجان غربی برگزار شد

جلسه کارگروه نظارت بر فرایند ثبت نام دانش آموزان آذربایجان غربی در اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، در این نشست مقرر شد برنامه نظارتی تهیه شده از طریق اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات جهت ایجاد هماهنگی در تدوین برنامه های نظارتی سایر حوزه ها در اختیار اعضای کارگروه قرار گیرد .

همچنین مقرر شد ادارات عضو کارگروه نظارت نسبت به تدوین برنامه نظارتی حوزه مربوطه اقدام کنند.

در  نشست یاد شده مصوب شد جهت نظارت بر فرایند ثبت نام بر اساس نمونه برگهای ارزیابی (شاخصها و نقاط راهنما) نسبت به انجام بازدید و تکمیل آنها اقدام و حداکثر تا یک هفته جهت ثبت در سامانه به اداره ارزیابی عملکرد ارسال کنند

  همچنین مقرر شد مسائل و مشکلات مشاهده شده در مدارس و ستادهای ثبت نام ادارات مناطق تابعه از طریق واحدهای مربوطه آموزش اداره تحت عنوان بازخورد نتایج ارزیابی به ادارات مذکور منعکس و رونوشت آن به اداره ارزیابی عملکرد ارسال شود.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه