پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: pPgnRUH0      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۰:۲۲:۰۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۴
مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت:

مسئولان استانی زمینه برگزاری باشکوه مسابقات ورزشی دانش آموزی کشور را بخوبی فراهم کردند

مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: مسئولان و دست اندرکاران استانی و کشوری زمینه های لازم برای برگزاری هرچه باشکوه مسابقات ورزشی دانش آموزی کشور در ارومیه را بخوبی فراهم کردند.

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، حسین بابویی در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور در مقطع متوسطه اظهارداشت: آموزش و پرورش با رویکرد توسعه ورزش دانش آموزی و سیاست افزایش ظرفیت های ورزشی در همه نقاط کشور پای کار آمده است.

مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: کانون های ورزشی درون مدرسه ای فرصت را برای تخصصی کردن فعالیت های ورزشی دانش آموزی در مدارس را فراهم کرده اند.

وی افزود: کانون های ورزشی خارج از مدرسه نیز گشتره مسابقات کانون قرهرمان و مدرسه قهرمان را در دستور کار قرار دارند و فدارسیون ورزش دانش آموزی با برگزاری مسابقات ورزشی از ظرفیت دانش آموزی برای نسل های آینده بهره خواهد گرفت.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه