پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: Vdk48BtT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۰:۲۵:۱۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۰۳
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی:

ورزش شور و نشاط در جامعه را افزایش میدهد/ از ظرفیت های فضای مجازی برای ترویج ورزش بهره گیری شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذرباجان غربی گفت: ورزش شور و شوق در جامعه را افزایش می دهد و در تمامی سنین ورزش و فعالیت های بدنی برای هر فردی لازم و ضروری است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، نادر صفرزاده در مراسم افتتاحیه سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزی در سالن 3 هزار نفری شهید آهندوست ارومیه گفت: باید بگونه ای برنامه ریزی شود تا از ظرفیت های فضای مجازی برای توسعه و ترویج ورزش و فعالیت های بدنی در جامعه استفاده شود.

وی با بیان اینکه شادابی و نشاط جامعه با ورزش رابطه مستقیم دارد، افزود: در تمامی سنین ورزش و فعالیت ها و تحرکات بدنی موضوعی لازم و ضروری است و از ورزش در محیط کاری هم می توان بهره برد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان غربی  اظهارداشت: آذربایجان غربی دارای ظرفیت های فراوان و مختلفی است که مقوله فرهنگ در این زمینه مثال زدنی است.

وی با اشاره به اینکه از چند سال گذشته آذربایجان غربی میزبان کاروان های راهیان نور است، افزود: آذرباجان غربی استان 12 هزار شهیدی است که امیدواریم ورزشکاران و همراهان آنها از فرصت بدست آمده جهت آشنایی با آرمان ها مقدس شهدای معزز نهایت استفاده را ببرند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه