پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: 5h9rFh9X      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۳:۰۳:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۱۹

سهمیه 4810 نفری شهرستان مهاباد برای دوره ها و طرح های مختلف سواد آموزی درسال96

رئیس اداره سواد آموزی مهاباد گفت: تعداد 4810 نفر از سواد آموزان برای دوره ها و طرح های مختلف سوادآموزی در این شهرستان تحت پوشش قرارخواهند گرفت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش وپرورش استان، «حمزه نوذری» رئیس اداره سواد آموزی با اعلام این خبر گفت:  برای سال 96 حجم ابلاغی شهرستان در دوره های سه گانه (سوادآموزی،انتقال و تحکیم )2545 نفر می باشد که با در نظر گرفتن 2265 نفر سهمیه جذب در طرح ها و مسابقات جانبی این دوره ها مجموعا 4810 نفر در دوره ها و طرح های مختلف سوادآموزی در شهرستان پوشش داده خواهند شد.

رئیس سواد آموزی مهاباد بیان کرد: 400 نفر در دوره سوادآموزی و حلقه های کتاب خوانی تحت پوشش قرار گرفته اند.در ضمن ثبت نام دوره های انتقال و تحکیم و سایر طرح ها در آینده ای نزدیک شروع خواهد شد.

وی همچنین از ثبت نام 267 نفر آموزش دهنده در آزمون مجازی سوادآموزی که با مشارکت جهاد دانشگاهی برگزار می گردد خبر داد و اعلام نمود که آزمون مجازی در شهریور ماه برگزار می گردد و آموزش دهندگان برای ادامه فعالیت با سازمان نهضت سوادآموزی باید در این دوره ها پذیرفته شوند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه