پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: T42Ik8nT      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۹:۰۷:۵۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۱

جلسه شورای نظارت مدارس و مراکز غیر دولتی ناحیه 2 ارومیه برگزار شد

جلسه شورای نظارت مدارس و مراکز (آموزشی-پرورشی) غیر دولتی ناحیه 2 ارومیه با حضور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اموزش و پرورش استان، نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و ناظر شورای نظارت مدارس و مراکز (آموزشی-پرورشی) غیر دولتی در این جلسه ضمن تشکر از زحمات تمامی فرهنگیان گفت : در مسئله آموزش و پرورش نگاه جناهی حرکت درستی نیست و باید از توان وانگیزه جوانان متعهد و متخصص در اداره کرد این مدارس استفاده شود و افراد دلسوز و تلاشگر و با سواد را جهت آموزش علمی و اخلاقی دانش آموزان در این مدارس بکار گرفت .

وی اظهار کرد: دیدگاه من حاکمیتی است و دولت باید با نگاه فرابخشی به دنبال حمایت مالی مطلوبتر و بهتر به آموزش و پرورش باشد .

قاضی پور، فرهنگ سازی اهدای کتابهای کمک درسی و کنکوری استفاده شده توسط  اولیا محترم و همکاران فرهنگی به مدارس مناطق کم برخوردار را خواستار شد.

 محمد مجرد مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 ارومیه نیز مدارس غیر دولتی را یکی از ظرفیتهای اشتغال جوانان تحصیل کرده و جویای کاردانست و گفت: امروز مدارس غیر دولتی بخشی از مسائل و مشکلات تراکم دانش آموزی و فضاهای آموزشی را حل نموده است .

وی افزود: در این حوزه 50 مدرسه غیر انتفاعی و غیر دولتی و 5 آموزشگاه علمی وهمچنین 43 آموزشگاه زبان مشغول فعالیت هستند که با تفکیک جنسیت آموزشگاههای زبان ، 21 آموزشگاه زبان پسرانه و 22 آموزشگاه زبان دخترانه در مجموعه مدیریت آموزش و پرورش این ناحیه مشغول آموزش هستند.

وی همچنین ایجاد فضای مطلوب و با کیفیت آموزشی در کنار مدیریت سالم و توانمند را ازاهداف و برنامه های این مدیریت عنوان کرد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه