پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: v3rimtNO      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۲۲:۲۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۹۸

نتایج مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشوردر رشته بدمینتون

سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور مقطع متوسطه اول در رشته بدمینتون بمیزبانی استان آذربایجان غربی به کار خود پایان داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان،  در این مسابقات در بخش تیمی استان تهران مقام اول ، استان زنجان مقام دوم و استان های اصفهان و سمنان مشترکا مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش انفرادی مسابقات بدمینتون متوسطه اول نیز علیرضا کرمی از تهران مقام اول، محمدرضا قیصری از فارس مقام دو ، محمد حسن نقدی از مرکزی و شایان رضا ربابی از کردستان به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.

بنا بر این گزارش در بخش دونفره رشته بدمینتون دوره متوسطه اول نیز نیما رستم پور و سینا جاویدی از تهران عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کردند، محمد متین کشاورز و مجتبی زارع از قم مقام دوم و محمد زرچی و مهدی رضایی از خراسان رضوی و امیر حسین علیزاده و آریا قربان زاده از گلستان به صورت مشترک سوم شدند. گفتنی است کاپ اخلاق این دور از مسابقات نیز به استان همدان اعطا شد.

 

نتایج مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر مقطع متوسطه دوم کشور در رشته بدمینتون

سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر کشور مقطع متوسطه دوم در رشته بدمینتون نیز به پایان رسید.

در این مسابقات در بخش تیمی استان سیستان و بلوچستان مقام اول ، استان فارس مقام دوم و استان های یزر و کردستان به صورت مشترک مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

در بخش انفرادی مسابقات بدمینتون متوسطه دوم نیز محمد امین علی اکبریان از خرسان رضوی مقام اول، محمد چهارمالی از فارس مقام دوم و پرهام خانزاده از آذربایجان غربی و مسعود نجفی از استان مرکزی مشترکا سوم شدند.

در مسابقات دونفره این بخش نیز صالح سنگتراش و محمدمهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان قهرمان شدند و عباسعلی بهجتی و مصطفی قرببانی از یزد دوم و زانا قادری و پارسا شهبازی از کردستان و فرید یاسمی و کیوان مبسوطی از زنجان به صورت مشترک سوم شدند.

شایان ذکر است کاپ اخلاق این بخش از مسابقات نیز به استان آذربایجان غربی اعطا شد.

بنا بر این گزارش در بخش دونفره رشته بدمینتون دوره متوسطه اول نیز نیما رستم پور و سینا جاویدی از تهران عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب کردند، محمد متین کشاورز و مجتبی زارع از قم مقام دوم و محمد زرچی و مهدی رضایی از خراسان رضوی و امیر حسین علیزاده و آریا قربان زاده از گلستان به صورت مشترک سوم شدند.

گفتنی است کاپ اخلاق این دور از مسابقات نیز به استان همدان اعطا شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه