پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: bfpeJNFi      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۲:۲۵:۳۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۲

ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده در مدارس غیر دولتی ضروریست

مدیرکل دفتر مشارکتهای مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: مردم علاقمند به استفاده از خدمات مدارس غیر دولتی هستند و این موضوع نیاز به ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده را دوچندان می کند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان،  مسعودی در نشست روسای ادارات مشارکت های مردمی قطب یک کشوری در ارومیه افزود: تاسیس مدارس جدید هیچ لطمه ای به سایر مدارس موجود نخواهد زد و حتی میتواند موجب توانمندتر شدن مدارس و به روز شدن آنها نیز شود.

وی بیان کرد: نیازمند افرادی فعال و توانمند در عرصه مدارس غیر انتفاعی هستیم که بر میزان پویایی در این مدارس افزوده شود.

مسعودی اضافه کرد: تقویت و توسعه مدارس غیر دولتی جزواهداف ثابتی است که از تاسیس این مدارس پیگیری می شود.

وی بیان کرد: افزایش بخش سهم غیر دولتی در ارائه خدمات آموزشی مد نظر دولت بوده و هدفگذاری برای پوشش 20 درصد کل دانش آموزان کشور انجام شده است.

مدیرکل دفتر مشارکتهای مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: تعیین تکلیف بیمه کارکنان مدارس غیر دولتی نیز از الزاماتی است که موسسان باید مد نظر داشته باشند.

این نشست به مدت یک روز با حضور روسای ادارات مشارکتهای مردمی استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل ، زنجان و قزوین در ارومیه برگزار شد.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه