پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: BDCRdUtF      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۴:۳۳:۰۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۱

برگزاری کارگاه تخصصی ساماندهی نیروهای حوزه پرورشیدر منطه صومای برادوست

کارگاه تخصصی ساماندهی نیروهای پرورشی ، هدایت تحصیلی و آسیب های اجتماعی در منطقه صومای برادوست برگزار گردید

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، کارگاه تخصصی ساماندهی نیروهای پرورشی ، هدایت تحصیلی و آسیب های اجتماعی در منطقه صومای برادوست و در محل آموزشگاه شبانه روزی خاتم الانبیاء (ص) با حضور معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره ، کارشناس امور تربیتی و  مشاوره  ، معاونین و مربیان پرورشی و مشاوران مدارس برگزار شد.

عباس زاده معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه صومای برادوست در این جلسه در خصوص ساماندهی نیروها در سالتحصیلی 97-96 براساس دستورالعمل ساماندهی عوامل آموزشی در چارچوب برنامه توسعه سنواتی مطالبی ارائه کرد و گفت : سازماندهی کلیه مشاوران کمتر از سه سال موضوعیت ندارد و در موارد خاص با درخواست و اخذ مجوز کتبی از معاونت پرورشی و فرهنگی استان بلامانع می باشد .

باقرالموسوی کارشناس مشاوره اداره منطقه نیز در این جلسه ضمن سخنانی در خصوص فرآیند هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم امکان صدور فرم های شماره 6 و 7 در آخرین هفته تیرماه توضیحاتی ارائه کرد.

وی در ادامه افزود : به جهت حساسیت آسیب های اجتماعی در سطح مدارس در خصوص تکمیل فرم های آماری آسیب های اجتماعی با موضوعیت ( در معرض خطر و پرخطر ) به مشاوران مدارس نکات لازم را یادآوری کرده و از آنان خواست در اسرع وقت نسبت به تکمیل و ارسال فرم های مذکور اقدامات لازم انجام دهند .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه