پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: IIQgkl7k      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۴:۳۳:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۵۳

بازدید از روند طرح توزیع لباس فرم دانش آموزان مدارس شهرستان پلدشت

مدیر آموزش و پرورش شهرستان پلدشت در راستای بررسی روند امور مربوط به تولید و توزیع لباس فرم دانش آموزان مدارس از محل تولیدی لباسها بازدید نمود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، مجتبی طالبی مدیر آموزش و پرورش پلدشت و حسین رضایی معاون پرورشی و تربیت بدنی این مدیریت در راستای بررسی روند پیشرفت امور مربوط به تولید و توزیع لباس فرم دانش آموزان مدارس از محل تولیدی لباس ها بازدید بعمل آوردند.

مدیر آموزش و پرورش پلدشت در این بازدید ضمن تشکر و قدردانی از تولید کنندگان لباسهای فرم دانش آموزی ، توجه به مسائل مربوط به پوشش مناسب طبق الگوی ایرانی و اسلامی ، قیمت مناسب و کیفیت را خاطر نشان کرد.

حسین رضایی معاون پرورشی و تربیت بدنی این مدیریت نیز در این بازدید گفت : در تولید لباس فرم مدارس با برگزاری جلسات منظم و نظر سنجی از اولیای دانش آموزان و مدیران مدارس و کارشناسان مربوطه سعی کردیم لباسی که مورد پسند دانش آموزان و متناسب با ارزشهای جامعه باشد انتخاب نماییم. 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه