پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: 28siVDbh      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ ۱۴:۳۱:۱۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۷۹

آموزش و پرورش آذربایجان غربی در صدد برگزاری کیفی اجلاسهای شهدا در مناطق آموزشی است

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: برگزاری مطلوب، کیفی و پر محتوای اجلاسهای کنگره شهدا مورد توجه دست اندر کاران کمیته فرهنگ و آموزش در مناطق آموزشی باشد و در این زمینه نباید کوتاهی شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «فریدون سیدمصطفوی» روز شنبه در جلسه کمیته فرهنگ و آموزش کنگره 12 هزار شهید آذربایجان غربی افزود: موضوع شهدا مهمترین و اساسی ترین وظیفه ماست و امنیت امروز به برکت خون افرادیست که جان خود را فدا کردند.

وی بیان کرد: ارزشهای معنوی و سیاسی این اجلاسهای شهدا بسیار رفیع است و هر اقدامی در این زمینه باید با اخلاص همراه باشد.

سید مصطفوی اضافه کرد: شهدا و ایثارگران انسانهایی هستند که برای اعتلای نظام تلاش کردند و باید همت کرد تا خواسته های این افراد محقق شود.

مدیر کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: وظیفه اصلی نوسازی استان ساماندهی فضا و تجهیزات آموزش و پرورش استان و حل مشکلات این بخش است و ما توانستیم امسال هر روز یک کلاس تحویل استان بدهیم.

قهرمان رحمانی افزود: امسال از محل بودجه توازن 136 پروژه برای آموزش و پرورش استان تعریف شده و این یک مزیت برای استان است.

وی بیان کرد: علی رغم اینکه 50 مدرسه برای نصب یادمانهای شهدای فرهنگی ابلاغ شده توانستیم یادمانهای مدارس ارومیه را آماده سازی کنیم و امیداست به زودی سایر یادمانها نیز با تخصیص ردیف اعتباری آماده نصب شوند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه