پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: aJZH72KR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ ۱۳:۳۵:۲۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۴

اجرای طرح تحول سلامت دهان ودندان به صورت رایگان در مدارس مهاباد

با همکاری شبکه بهداشت ودرمان شهرستان اجرای طرح تحول سلامت دهان ودندان و خدمات رایگان دندانپزشکی به دانش آموزان شبانه روزی دخترانه الزهراء صورت گرفت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، دردومین روزاجرای این طرح کلینیک سیار دندان پزشکی در مدرسه شبانه روزی الزهرای مهاباد خدمات رسانی کرد.

معاون امور اجتماعی شبکه بهداشت ودرمان مهاباد در این زمینه گفت: این کلینیک یکی از دو کلینیک سیار دندانپزشکی آذربایجان غربی است که به مدت پنج روز در مناطق کم برخوردار مهاباد خدمات رایگان ارایه می کند.

امینی افزود: با اجرای این طرح از دیروز تاکنون بیش از 300 نفر از دانش آموزان و افراد مناطق کم برخوردار شهرستان مهاباد خدمات دندانپزشکی رایگان دریافت کردند.

پسوه ای جراح و متخصص دهان ودندان هم گفت: این کاروان قرار است در 3 روز آینده نیز به روستاهای سویناس، ماژگه، گردشیلان، بصری، گوک تپه، تنگه بالکه، قلقله و بادام اعزام شود.    

 دراین طرح انواع خدمات دندانپزشکی شامل ترمیم و پر کردن دندانهای سطحی،کشیدن دندان عفونی و جرم گیری دندانها  برای دانش آموزان انجام می شود.

کلینیک سیار دندانپزشکی قراراست درچند روز آینده حداقل 700 نفر ازاهالی هشت روستای مهاباد انواع خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه کند

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه