پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: lbhnNQs3      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۲:۲۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۴

طرح ماد «مشارکتهای اجتماعی دانش آموزان» در 30 مدرسه آذربایجان غربی اجرا می شود

طرح ماد «مشارکتهای اجتماعی دانش آموزان» با مشارکت آموزش و پرروش و بهزیستی در 30 مدرسه آذربایجان غربی اجرا می شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، کارگاه آموزشی عوامل اجرایی طرح ماد «مشارکتهای اجتماعی دانش آموزان» در سالن اندیشه اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

«ولی حسینی» معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان در این جلسه با بیان اینکه مدرسه بهترین پایگاه آموزش مشارکتهای اجتماعی به دانش آموزان است؛ اظهار کرد: تعامل آموزش و پرورش و بهزیستی استان در زمینه آموزش مشارکتهای اجتماعی بسیار تنگاتنگ می باشد.

وی خاطر نشان کرد: سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بدنبال حیات طیبه است و ترویج روحیه مشارکت در دانش آموزان یکی از مصادیق بارز آن است.

«رضا داغستانی» رئیس اداره پیشگیری و مراقبت در برابر آسیبهای اجتماعی آموزش و پرورش استان نیز اظهار کرد: طرح ماد یا مشارکت اجتماعی دانش اموزان برای دانش اموزان دختر و پسر پایه هشتم و با همکاری آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی اجرا می شود.

وی خاطر نشان کرد: طرح مشارکتهای اجتماعی دانش آموزان سال گذشته بصورت پایلوت در 10 مدرسه و امسال نیز در ۳۰ مدرسه در استان اجرا می شود.

داغستانی با اشاره به اینکه امسال این طرح در قالب 60 کلاس درس در شهرستانهای خوی، مهاباد و ارومیه اجرا می شود؛ ادامه داد: ارتقای توانمندی‌های دانش آموزان اعم از افزایش شناخت نسبت به مسائل و آسیب‌های اجتماعی دانش آموزان، اصلاح نگرش‌ها در زمینه رفتار‌های پرخطر، ارتقاء سرمایه اجتماعی، افزایش مهارت‌های کار گروهی و مشارکت در بین دانش آموزان از دیگر اهداف عملیاتی این طرح است.

گفتنی است کارگاه آموزشی عوامل اجرای این طرح بمدت 3 روز در سالن اندیشه اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه