پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: blb6XgBy      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۲:۱۳:۴۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۵

آیین نمادین نرمش صبحگاهی دانش آموزان همراه با خانواده‌ها در ارومیه برگزار شد

آیین نمادین نرمش صبحگاهی دانش آموزان همراه با خانواده‌ها بمناسبت هفته مبارزه با اعتیاد و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در محل دبستان امام علی (ع) ناحیه یک ارومیه برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، «بهنام حيدري» رييس اداره تربيت بدني آموزش و پرورش آذربايجان غربي در این مراسم اظهار کرد: افزايش تعامل خانواده و مدرسه در حوزه تربيت بدني و سلامت در راستاي ارتقا و حفظ سلامت همه جانبه دانش آموزان، ترويج سبك زندگي فعال و دستيابي به اهداف تربيتي از اهداف برنامه "نرمش صبحگاهي همراه با خانواده" است.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه تربيت بدني آموزش و پرورش هر فرصت و وسيله اي را براي توسعه فرهنگ ورزش و سبك زندگي فعال در جامعه در راستاي موازين سبك زندگي اسلامي-ايراني غنيمت مي شمارد.

حیدری گفت: با غني سازي اوقات فراغت كودكان و نوجوانان و تقويت فعاليت هاي با نشاط و جذاب در مدرسه با محوريت تعامل دانش آموزان و خانواده مي توانيم دانش آموزان را از آسيب هاي اجتماعي مختلف دور سازيم.

وی افزود: ارتقا مهارت هاي اجتماعي،شناختي و رواني-حركتي دانش آموزان نيز از تيترهاي برنامه ريزي شده براي دانش آموزان از سوي مجموعه تربيت بدني آموزش و پرورش است.

این مقام مسوول اذعان کرد: ايجاد و افزايش تعاملات بين دانش آموزان، اوليا ومدرسه در جهت شناسايي نيازهاي عاطفي و جسماني كودكان و نوجوانان را در حال پيگيري هستيم.

اسماعیل پور معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه یک ارومیه نیز گفت: ورزش بهترین راه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فقر حرکتی است.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه