پورتال اداره کل آذربايجان غربي
کدمطلب: RTEAHcpr      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ ۱۴:۴۰:۵۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۸
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی

آموزش و پرورش بستری برای شناسایی استعدادهای ورزشی است

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: اموزش و پرورش بستری برای شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی است و دانش اموزان این استعداد را دارا هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان آذربايجان غربي، «فریدون سیدمصطفوی» سه شنبه در مجمع انتخاباتی هیئت ورزش دانش آموزی استان در ارومیه افزود: در زمینه ورزش استان امید است بتواینم زیر ساختها رابرای کودکان و نوجوانان فراهم کرده و واین نهاد بتواند بستری برای رشد استعدادهای ورزشی باشد.

وی اظهار کرد: همه شهروندان و آیندگان درباره کارنامه کاری مسوولان قضاوت می کنند ولی خود افراد اولین افرادی هستند که باید نسبت به عملکرد خود جوابگو باشند.

سید مصطفوی گفت: کسانیکه برای افراد بزرگسال کار می کنند کارشان بسیار سهل تر است چرا که بزرگسالان نسبت به حق و حقوق خود آشنا هستند اما دانش آموزان نسبت به حق و حقوق خود آشنا نیستند و شیوه پیگیری مطالبات خود را نمی دانند و این مسوولیت مارا چندین برابر می کند.

وی اظهار کرد: مسوولان باید با تمام توان وظایف خود را در قبال دانش اموزان انجام دهند و امروز مشکلات موجود در برابر آسیبهای اجتماعی مسوولیت ما را در برابر دانش اموزان دو چندان می نماید.

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه